Log in

„Drogowe ABC” to program edukacyjny organizowany z inicjatywy Polskiego Czerwonego Krzyża oraz firmy Circle K, którego celem jest promowanie wiedzy w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym wśród dzieci w wieku przedszkolnym.

W ramach programu edukacyjnego dzieci poprzez połączenie nauki i zabawy zdobędą informacje na temat bezpiecznego poruszania się na drodze, numerów alarmowych,  poznają podstawy udzielania pierwszej pomocy oraz dowiedzą się jak przygotować się do przejażdżki rowerowej.

 

„Bezpieczny Patrol” to kolejny program realizowany w naszym przedszkolu związany z szeroko rozumianą tematyką bezpieczeństwa i ekologii. Pomysłodawcami programu są Polski Czerwony Krzyż oraz firma VIMN Poland. Celem programu jest promowanie wiedzy na temat zasad bezpieczeństwa oraz sposobów udzielania pierwszej pomocy. Wspólnie z bohaterami bajki „Psi Patrol” dzieci dowiedzą się jak bezpiecznie spędzić ferie zimowe, wakacje, bezpiecznie uprawiać sport oraz poznają zasady recyklingu. Połączenie treści merytorycznych programu z przygodami  ulubionych bohaterów spowoduje, że dzieci będą zaangażowane  i zainteresowanie podczas zajęć oraz na długo zapamiętają przekazywane wiadomości.  

Top
Używamy plików cookies, aby poprawić naszą stronę internetową. Dalsze przeglądanie tej strony internetowej, jest akceptacją warunków polityki plików cookies. More details…